Roeien van 6 t/m 12 juni              

 

 

                 
 ____________ Zaterdag 6 juni Zondag 7 juni      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff      
07:00 - 08:30     Inge c
Bart c
           
08:30 - 10:00     Albert s
Kim c
Margreet s
Annemieke c
   Bart
Jolanda
Wilma c
Ellen c
Albert s
(Mirjam s)
Jan K s
     
10:00 - 11:30    

Jan R c
Bart c
Ron s
Richard s
Stef s

Corina
Bert S
Hanneke
  Mirjam s
Jarl c
(Rob)
Thijs s
     
                   
middag         Laura
Kees Vu
       

 

 

                 
  Maandag  8 juni Dinsdag  9 juni      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4*/4* C2/wherrie C1/skiff___      
07:00 - 09:00    

Sacha c

Ruth c

     Albert s      
09:00 - 11:00 Trudy
Ineke
Kees A
  Paul c
Astrid s
Wendy c
(Margreet)
Thea
Marian
Ton
  (Marion)
Bert B c
Kees Ve c
Kees Vu c
     
11:00 - 13:00     Astrid s
Yvonne c
Theo c
Antoinette c
           
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00                  
                   
19:30 - 21:30     Kim c
Marisol c
Annemieke c
Marianne
Jolanda
Marion
  Ruth c
Bart
Inge
     

 

 

                 
  Woensdag  10 juni Donderdag11 juni Vrijdag 12 juni
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff__
07:00 - 09:00    

Sacha c
Albert s

          Sacha c
Jolanda s
09:00 - 11:00           Marion c
Kees Ve c
Astrid s
Co
Bert B
Kees Vu
Ton
Marian
Thea 
(Annemieke c)
Angelina c
11:00 - 13:00                  
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00       Han
Theo
Peter
 Co
Bert B
Bert S c      
                   
19:30 - 21:30     Ruth s
Thijs s
Paul c
(Mirjam s)
    Jan R c
Bart c
Ron s 
Richard s
     

 

 

 

Voorgaande weken: 

 

Roeien van 30 mei t/m 5 juni              

 

 

                 
 ____________ Zaterdag 30 mei Zondag 31 mei      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff      
07:00 - 08:30     Inge c
Bart c
           
08:30 - 10:00     Albert s
Kim c
Margreet s
Annemieke c
   Bart
Jolanda
Wilma c
Ellen c
Albert s
(Mirjam)
Richard s
     
10:00 - 11:30    

Jan R c
Bart c
Ron s
Richard s
Stef s

    Mirjam s
Corina c
Bert c
Jarl c
(Rob)
Thijs s
     
                   
middag         Laura
Kees Vu
       

 

 

                 
  Maandag  1 juni Dinsdag  2 juni      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4*/4* C2/wherrie C1/skiff___      
07:00 - 09:00     Sacha c      Albert s      
09:00 - 11:00     Paul c
Astrid s
Wendy c
(Margreet)
Theo c
Antoinette c
Thea
Marian
Ton
  (Marion)
Bert B c
Kees Ve c
Kees Vu c
     
11:00 - 13:00     (Astrid)
Yvonne c
           
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00                  
                   
19:30 - 21:30     Kim c
Marisol c
Annemieke c
Marianne
Jolanda
Marion
  Ruth c
Bart c
Inge c
     

 

 

                 
  Woensdag  3 juni Donderdag 4 juni Vrijdag  5 juni
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff
07:00 - 09:00    

Sacha c
Albert s

          Sacha c
Jolanda s
09:00 - 11:00           Marion c
Kees Ve c
Astrid s
     
11:00 - 13:00                  
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00           Bert S c
Theo c
Peter s
     
                   
19:30 - 21:30     Ruth s
Thijs s
Paul c
Mirjam s
    Jan R c
Bart c
Ron s 
Richard s
     

 

 

 

Roeien van 23 mei t/m 29 mei

 

 ____________ Zaterdag 23 mei Zondag 24 mei
C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff
07:00 - 08:30

Inge
Bart

08:30 - 10:00 Albert
Kim
Margreet
 Bart
Jolanda
Wilma
Ellen
Albert
(Mirjam)
10:00 - 11:30 Jan R
Bart
Ron
Richard
Stef
  Mirjam
Corina
Bert
Jarl
Thijs
middag Laura
Kees Vu

 

Maandag 25 mei Dinsdag 26 mei
C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff
07:00 - 09:00 Sacha
09:00 - 11:00 Paul
Astrid
Albert
Wendy
Margreet
Marion
Bert
11:00 - 13:00 Astrid
Yvonne
13:00 - 15:00
15:00 - 17:00
19:30 - 21:30 Kim
Annemieke
Ruth
Jolanda

 

Woensdag 27 mei Donderdag 28 mei Vrijdag 29 mei
C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff
07:00 - 09:00 Sacha Sacha
Jolanda
09:00 - 11:00 Albert Marion
Kees Ve
11:00 - 13:00
13:00 - 15:00
15:00 - 17:00 Bert S
Theo
19:30 - 21:30 Ruth
Thijs
Paul
Jan R
Bart
Ron
Richard

 

 

 

Roeien van 16 mei t/m 22 mei              

 

 

                 
 ____________ Zaterdag 16 mei Zondag 17 mei      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff      
07:00 - 08:30                  
08:30 - 10:00     Albert
Paul
Kim
Margreet
    Wilma
Ellen
Albert
     
10:00 - 11:30     Jan R
Bart
Ron
Richard
  Bart
Jolanda
Mirjam
Corina
Bert
Jarl
     
                   
middag         Laura
Kees
       

 

 

                 
  Maandag 18 mei Dinsdag 19 mei      
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff      
07:00 - 09:00     Sacha            
09:00 - 11:00     Paul
Margreet
Albert
           
11:00 - 13:00     Astrid
Theo
           
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00                  
                   
19:30 - 21:30     Kim
Annemieke
    Ruth
Jolanda
     

 

 

                 
  Woensdag 20 mei Donderdag 21 mei Vrijdag 22 mei
  C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff C4 C2/wherrie C1/skiff
07:00 - 09:00     Sacha           Sacha
09:00 - 11:00     Albert            
11:00 - 13:00                  
13:00 - 15:00                  
15:00 - 17:00                  
                   
19:30 - 21:30     Ruth
Thijs
Paul
    Jan R
Bart
Ron
Richard